Свято просто неба “Чисті джерела”

23 травня 2010 р. на музейній площі відбулося щорічний свято, приурочене до міжнародного дня музеї – “Чисті джерела”.
У цьому році, завдяки нашим друзям з Обласної Молодіжної Громадської Організації “Творче Об’єднання реконструкторів (ТОР)” свято перетворилося у весняну ярмарку “MorgenStern – Fruhling”.
Проходили змагання у влучності лучники; билися “на смерть” лицарі.
Багато гостей нашого свята вперше побачили коваля в дії і відчули жар горну; спробували себе в ролі гончара або перетворилися на художників.
І яке ж свято без веселих музикантів і танцюристів. Гостей розважали фольклорний колектив “Кодачаночка”, ансамбль народного танцю “Веселка” палацу студентів, танцювальний колектив “Колесо” і хореографічний колектив “Веселка”.
Звичайно, і майстри бойових мистецтв відвідали наше свято: “Сідзен” та “Спас-Штурм”.
А ще були ігри і розваги, гарний настрій та подарунки!