Мандель Ісай Абрамович

В залі № 7 створена міні-виставка з розділу „Нові надходження в музей”, присвячена Мандель Ісайю (Олександру) Абрамовичу (1925-1995), учаснику війни, актору, поету.
МАНДЕЛЬ ІСАЙ АБРАМОВИЧ (1925-1995).
Народився 2 травня 1925 р. у м. Дніпропетровську. У 1943 р. був призваний в армію. Воював вогнеметником 10-го окремого моторизованого протитанкового батальйону. Після війни закінчив Дніпропетровське театральне училище. Працював в обласній філармонії, одночасно навчався у Дніпропетровському університеті.
З 1965 – працював в театрі ім. Т.Г. Шевченка. Захоплювався поезією, писав вірші, перекладав з російської і польської мови. Надрукував 11 поетичних збірок. Був членом Регіональної Спілки письменників Придніпров’я та Міжнародної Співдружності Спілок письменників.
На виставці представлені фото, подяки Верховного Головнокомандуючого І.В. Сталіна, в тому числі і за взяття Берліну, нагороди та збірки його віршів.