Проект “Рівні можливості”

Дніпропетровський історичний музей є одним з найбільших освітніх і культурних центрів області. Співробітники музею прикладають максимум зусиль, аби в музеї було комфортно кожному, але, на жаль, зали музею практично не адаптовані під потреби людей з особливими потребами. Вирішити цю проблему на глобальному рівні досить складно – потрібна капітальна реорганізація музейного простору, що вимагає великих витрат. Тому ми вирішили почати з малого і в кінці 2009 року почали роботу над проектом “Рівні можливості”.
Проект переслідує одночасно дві мети: познайомити людей з обмеженими можливостями (в першу чергу з глибокими порушеннями зору і тотальної сліпотою) з музейною експозицією та привернути увагу громадськості до проблем інвалідів, показати необхідність активного включення людей з особливими потребами в культурне життя краю шляхом адаптації музейного простору . Перший етап проекту – виставка “Заняття стародавньої людини” запланована на початок жовтня 2010 року. Ми сподіваємося, що городяни не залишаться байдужими.
Музей буде радий будь-якій допомозі – як у наданні історичних реконструкцій, так і в спонсорській підтримці для створення постійної музейної кімнати, повністю адаптованої під людей з особливими потребами.
Координатор проекту: Мінакова Катерина
Моб. тел.: 063 358 06 20 и 068 242 91 78