Вітаємо на новому музейному сайті!

Шановні відвідувачі! Ви, напевно, помітили, що більше місяця нас не було в мережі Інтернет! Мабуть, Ви задавалися питанням: що ж трапилося з музейним сайтом? Куди він подівся?

Справа в тім, що 1 серпня 2010 р. нас втретє (за часів існування музейного сайту в мережі Інтернет) було атаковано поважними албанськими хакерами. Третю атаку ми не витримали: сайт був нашпигований вірусами, всі резервні копії – поламані, відновлення – дуже проблематичне. Отже, було прийняте рішення створити абсолютно новий сайт на базі дуже популярного безкоштовного блогового движка WordPress. І ось – 3 вересня ми знову з Вами! Більш інформативні, комунікативні, стильні і зручні в навігації. На головній сторінці Ви маєте можливість ознайомитися з останніми новинами, діючими виставками та анонсами всіх музейних виставок та заходів. Головне меню має декілька рівнів і дозволяє потрапити в будь-який розділ сайту. В сайдбарі (бокова колонка сайту) – вся необхідна інформація: наші оголошення і контактні дані, підписка на новини, навігація тощо. На окремих сторінках в перспективі ми хочемо реалізувати повноцінну галерею і каталог «музеїв світу». Родзинкою новоствореного сайту стане «Культурний форум України», що має на меті об’єднати широке коло однодумців в музейну Інтернет-спільноту, зосереджену на обговоренні різноманітних питань з області культури України тощо.

Також наголошуємо, що наразі музейний сайт тільки-но відновлюється. В перспективі зявляться ще дві версії: повна російською мовою і дещо обмежена – англійською. Також будуть виправлені всі помилки і недоліки.

Отже, роботи над сайтом йдуть кожного дня, і вже не за горами все стане остаточно на свої місця! Сподіваємося, що наш новий сайт прийдеться Вам до душі. Залишайтеся з нами!