Сувенірна продукція від ДНІМ

До 170-річчя ДНІМ в кінці січня 2019 року адміністрація історичного музею офіційно презентувала представникам ЗМІ та спільноті бренд-бук, який включав в себе новий логотип та сувенірну продукцію.

Довгоочікувана новина для усіх мешканців міста, області та України, яка гідно репрезентує наш музей у світі. Від сьогодні Ви матимете змогу при придбанні інтерактивного квитка* у касі історичного музею і на діорамі “Битва за Дніпро” отримати в подарунок сувенірну продукцію від ДНІМ. Вона різна і кожен щось знайде як для себе, так і для своїх рідних, друзів та знайомих.

Більше того, сувенірна продукціє є дуже класним подарунком і для тих, хто мешкає за кордоном! Про наш музей тепер дізнається весь світ!

На сьогодні сувенірна продукція включає в себе:

1. Футболку з лого музею (жіночі, чоловічі)
  2. Горнятко двох видів
  3. Олівці
  4. Ручки трьох видів
  5. Листівки, 6 видів
  6. Флешки на 16 Г – в розробці
  7. Пакети
  8. Магніти – в розробці

Чекаємо на Вас у стінах нашого музею та його відділів!!!

* Інтерактивний квиток придбаний до 100 грн дає право відвідати без екскурсійного супроводу історичний музей. Більше 100 грн – історичний музей та його відділи без екскурсійного супроводу.