Семінар «Інноваційні технології у музеї»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у методичному семінарі «Інноваційні технології у музеї», який відбудеться 18 вересня 2019 р. на базі Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького за адресою: м. Дніпро, проспект Яворницького 16.

Метою семінару є всебічне обговорення питань вдосконалення методик у комунікації музею з відвідувачами та діджиталізації музейного простору, обмін досвідом між музейниками регіону.

Участь у семінарі не потребує попередньої реєстрації. Будемо раді зустрічі з колегами.

Детальну програму заходу можна побачити нижче.

Програма семінару «Інноваційні технології у музеї»
18 вересня 2019 р.

11:00 -12:00 – панельна дискусія «Впровадження інноваційних методик у комунікації музею з відвідувачами» (Історичний музей, внутрішній дворик)
Спікер 1: с.н.с. відділу науково-просвітницької роботи Обух В. «Актуалізація постійнодіючої експозиції на прикладі інтерактивної екскурсії «60 хвилин музики»»
Спікер 2: с.н.с. відділу науково-просвітницької роботи Нелюб О. «Наука та просвіта: віднайдення недосяжного балансу на прикладі вечірньої екскурсії «Половці: Володарі степу»»
Спікер 3: завідувач відділу археології Старік О. «Гра довжиною в століття: настільні ігри як засіб комунікації з відвідувачами»
Спікер 4: завідуюча відділом науково-просвітницької роботи Мурадова О. «Про що говорить статистика: вплив інтерактивних занять на кількісні та якісні показники відвідування музею»
12:00-12:15 – організаційна перерва
12:15-13:15 – інтерактивна екскурсія «60 хвилин музики». Екскурсовод: с.н.с відділу науково-просвітницької роботи Обух В.
(Історичний музей, внутрішній дворик)
13:15-13:45 – обідня перерва
13:45-14:15 – Презентація проекту «Віртуальний геологічний музей». Є.Солдатенко
(музей АТО, кінозала)