Пішов з життя Борис Григорович Возницький

Прийміть щирі співчуття з приводу трагічної загибелі Бориса Григоровича Возницького. Ми втратили не тільки вченого, дослідника, мистецтвознавця, а й музейника за покликанням і долею. Сумуємо разом з вами. Світла йому пам’ять.
Директор та колектив Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького.

Борис Григорович Возницький (16 квітня 1926, с. Ульбарів, Волинського воєводства — тепер Дубенський район, Рівненська область — † 23 травня 2012, між селами Куровичі та Печенія Золочівського району Львівської області) — український мистецтвознавець, директор Львівської галереї мистецтв, академік Української академії мистецтв, Герой України (2005), лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка (1990), заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ICOM), доктор honoris causa.