Свято просто неба “Чисті джерела” (2012)

19 травня 2012 року на площі біля музею пройшло традиційне свято простонеба «Чисті джерела» Воно об’єднало більше ніж 100 майстрів різноманітних видів прикладного мистецтва з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської та ін. областей України. «Чисті джерела» проходили у вигляді ярмарку, підчас якого відбувались виступи фольклорних колективів, сольних виконавців, представників шкіл східних бойових мистецтв тощо. Учасниками свята були зразковий ансамбль фольклорного танцю “КОЛЕСО”,зразковий ансамбль танцю “ЗІРОНЬКА” зразковий ансамбль фольклорного танцю “СЕРПАНТИН”, фольклорний колектив “КОДАЧАНОЧКА” будинку культури с. Старий Кодак, фольклорний театр “РОДОСЛАВ”, україно-японський клуб “СІДЗЕН”.
Вперше брали участь у «Чистих джерелах» фольклорний гурт “ЖИВА” і флейтистка Фрундіна Єлизавета – учениця 4 класу сш № 19.