Музей приймає гостей

Декілька днів Дніпропетровський національний історичний музей приймав у свої стінах почесних гостей Дніпропетровська.
17 травня у музеї відбулося відкриття виставки польського плакату в рамках святкування Днів Європи у Дніпропетровській області, на якій був присутній генконсул Республіки Польща у Харкові Ян Гранат.
Вже 22 травня фотовиставку «Латвійський шлях до незалежності» відкривала Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пані Аргіта Даудзе.
А наступного дня у стінах музею у рамках святкування Днів Криму директор Кримського історичного музею «Ларішес» Гулівер Альтін представив виставку «Девлет-Сарай».
Аргіта Даудзе та Гулівер Альтін оглянули експозицію історичного музею, діораму «Битва за Дніпро» та залишили свої відгуки у книзі Почесних відвідувачів музею.