Євро 2012 з історичним музеєм!

Вже не за горами Євро 2012! На жаль, наше місто пройшло повз це футбольне свято, та не остався осторонь наш музей! Ще у квітні була відкрита виставка «Спортивна слава Дніпропетровщини», що розповідає про олімпійські та футбольні звершення наших спортсменів-земляків. Виставка працюватиме до вересня 2012 року, так що не упустіть шанс побачити на власні очі цікаві експонати зі світу спорту та послухати цікаву екскурсію по виставці.
А не так давно у нашому місті виставлявся головний трофей Євро 2012 – кубок Анрі Делоне. І тут музей не сидів, склавши руки, деякі наукові працівники встигли навіть сфотографуватися біля кубку. Про це читайте в нашій новині «Кубок Анрі Делоне у Дніпропетровську».
І на останок…хочемо представити Вашій увазі дуже цікаву статтю Л.М. Маркової, про зародження футболу у нашому місті: «Хроніка футбольних подій в Катеринославі-Дніпропетровську в 20-30-х роках ХХ ст.».
Вболівайте за Наших та не забувайте про музей! Нам є що Вам показати!