Поповнення спортивного фонду музею

15 серпня 2012 року в ТРК “Колізей” відбулася презентації книги “От “Алькора” до “Днепра” (книга друга) спортивного оглядача 11 каналу, Д.В. Москаленка.
Під час презентації були присутні місцеві ЗМІ, колишні гравці ФК “Дніпро” та їх родичі; серед гостей був і відомий краєзнавець В. Старостін та науковий співробітник музею.
Автор книги передав до фонду історичного музею свою монографію, яка займе почесне місце на виставці “Спортивна слава Дніпропетровщини”.
Історичний музей вдячний Дмитру Москаленко, який допомогав нам у створенні цієї виставки, надавши на експонування: першу книгу “От “Алькора” до “Дніпра”, фото та відеоматеріал.

P.S. У другій частині трилогії розповідається про народження, злети і падіння, тріумф ФК “Дніпро” від моменту його створення при ПМЗ до розпаду СРСР (1961-1991).