Музейна колекція поповнилась раритетними предметами

26 липня 2012 року в Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького була проведена фондово-закупівельна комісія, в ході роботи якої музейні колекції поповнилися новими експонатами різних груп зберігання (дерево, скло, фарфор). Серед нових експонатів можна особливо виокремити раритетні предмети: стіл, вироблений на фабриці акціонерного товариства «Войцехов», яке було одним з декількох найбільших виробників і продавців меблів з гнутої деревини у Російській імперії і постачальником меблів імператорського двору до 1897 р.; плакетка з бісквіту у стилі модерн ХІХ – поч.ХХ ст.; підставка під сірники у вигляді голови жінки у хустці, виконаної у шаржовому стилі. Речі були придбані в антикварному салоні «Гранат», який спеціалізується на предметах класичного і сучасного мистецтва, оцінці, експертизі та реставраційних роботах, формуванні та оформленні колекцій.

Працівники музею висловлюють подяку антикварному салону і сподіваються на подальшу співпрацю.