У музеї з’явився електронний гід

Сьогодні музеї все частіше використовують досягнення сучасних комп’ютерних технологій. Не залишається осторонь від цього глобального процесу і Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького.
Тепер всіх відвідувачів у фойє зустрічає електронний “гід”. Симпатична дівчина розповідає гостям про історію музею, його філії, про те, що цікавового можно побачити в експозиції.
Поки що “поспілкуватися” із електронною дівою можна лише у фойє, але в планах музю — оснастити подібними гідами всю експозицію. При цьому їх зовнішність відповідатиме певній епосі, що відображена в кожній музейній залі.
Звичайно, що такі “гіди” не замінять живого музейного екскурсовода, проте зроблять експозицію музею більш “сучасною” та інтерактивною.