Відкриття виставки з історії розвитку петриківського розпису

В Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького в межах виставки “У всякого своя доля…” (зал №8) розгорнута велика і змістовна експозиція творів майстрів петриківського народного розпису та матеріалів з історії зародження і розвитку цього унікального явища Дніпропетровщини.
Експонуються найкращі вироби петриківських майстрів живопису з фондів історичного і художнього музеїв, а також твори сучасних майстрів з Центру декоративного розпису смт. Петриківка. Саме сюди завітають гості Дніпропетровської області 22-23 вересня 2012 р. – представники дипломатичного корпусу зі всього світу, щоб ознайомитись з історією, художніми особливостями, своєрідністю петриківського декоративного живопису.