«Гончарне коло» (2012) – відбулося!

15 вересня 2012 року, вже четвертий рік поспіль, відбулося свято просто неба “Гончарне коло” на площі біля історичного музею. З самого ранку співробітники історичного музею та гончар Павло Драпкін почали працювати над відворенням гончарної пічі.
Саме свято розпочалося на музейній площі о 12:00 танцювальним флешмобом. Потім було відкриття свята: з привітальним словом виступила директор музею – Н.І. Капустіна. Ведучими свята були наукові співробітники музею: С.В. Івлева та О.М. Мурадова.
На музейній площі виступали школи бойових мистецтв, проходили майстер-класи з танців, давали міні-концерти молодіжні музичні гурти нашого міста. Свято завершилося розбором пічі та феєричним файєр-шоу від театру вогню.
Вашій увазі представляємо фото-звіт музейного заходу.