Обмін виставками в рамках проекту «музеї України в гостях у Дніпропетровського історичного музею»

З 19 жовтня 2010 р. в рамках проекту «музеї України в гостях у ДНІМ» у Дніпропетровському національному історичному музеї експонується виставка «Західноєвропейське малярство XVIII – XIX ст.», на якій представлено близько 30 унікальних ікон і творів західноєвропейського релігійного живопису з Волинського краєзнавчого музею (відділ Музею Волинської ікони). В свою чергу Історичний музей передає на експонування до Луцьку (до Літературно-меморіального музею Лесі Українки) виставку «Вчений-подвижник – Д.І. Яворницький (до 155-річчя від дня народження вченого» (фотографії, документи, листи і особисті речі вченого, предмети археології з розкопів тощо). В самому Волинському Краєзнавчому музеї також експонуватимуться 2 наші виставки: «Петриківський дивоцвіт» (близько 100 одиниць петриківського розпису) і «Старожитності давнього Єгипту з колекції ДнІМ» (близько 60 одиниць давньоєгипетських предметів).