Відкриття пам’ятника льотчику Михайлу Степановичу Столярову

23 жовтня 2010 р. у Дніпропетровську на вулиці Столярова (біля кінотеатру «Родина») відбулось урочисте відкриття пам’ятного меморіального бюста військовому льотчику Михайлу Степановичу Столярову. Захід був приурочений до святкування 67-ї річниці визволення м. Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників. У відкритті пам’ятного погруддя взяли участь керівники Дніпропетровської області та м. Дніпропетровська. В рамках підготовки відкриття пам’ятника розширені консультації та інформаційні довідки надала старший науковий співробітник науково-експозиційного відділу історії України і краю 1917-1945 рр. Дніпропетровського національного історичного музею – Валентина Максимівна Сацута.

20 вересня 1943, коли Лівобережжя Дніпропетровська – Амур-Нижньодніпровський район – було вже в руках радянських військ, ескадрилья літаків 110 гвардійського штурмового авіаційного полку під командуванням майора Михайла Степановича Столярова завдала потужного удару по вогневих точках і зосередженню військ фашистської Німеччини у правобережній частині міста Дніпропетровська. Під час виконання бойового завдання літак М.С. Столярова був збитий. Льотчик направив палаючу машину на будівлю елекропідстанції, що знаходилася на перетині вулиць Ленінградська та Фабрична (сучасна вулиця Столярова), і ціною свого життя вивів з ладу стратегічний німецький об’єкт. У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького зберігається орден Вітчизняної війни І ступеня, яким льотчик був нагороджений посмертно, а також його шолом і захисна маска.