Експериментальний діалог Поета з Поетом

14-го листопада о 14-00 в музеї «Літературне Придніпров’я» (м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 64) відбулась презентація книги київських поетів Євгенії Більченко і Юрія Крижанівського «Олександрія 208». Обидва поети публікувалися на сторінках відомих дніпропетровських журналів «Арт-ШУМ» і «Літера_Dnepr». У Дніпропетровську вони виступили вперше!

«Олександрія 208» – експериментальний діалог Поета з Поетом …

Про авторів

Євгенія Більченко народилася 4 жовтня 1980 року в Києві. Кандидат педагогічних наук. Дисертація, захищена у 2006 році, присвячена релігійно-освітній проблематиці Київської Русі. Доцент кафедри культурології Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Член Редакційної колегії Міжнародного літературно-мистецького журналу «Ренесанс» (з липня 2008 року). Член Всеукраїнської творчої спілки «Л літературний форум» (з травня 2007 року). У 2008 р. у видавництві «Український клуб» вийшла у світ збірка віршів «В шорохе полета». Публікувалася в Міжнародному літературному журналі «Ренесанс», журналі «Хрещатик» (виходить у Мюнхені ). Окремі твори друкувалися у міжнародних літературно-мистецьких альманахах: «Каштановий дім» (2008) і «Сучасний Ренесанс» (2008).

Юрій Крижанівський (1960 року народження), м. Київ. Поет. Філолог. Автор збірок поезії «Страна Беломория» (2009), «Виночерпий» (2010), «Олексанрія-208» (останній – у співавторстві з Женею Більченко).

Вхід вільний!

nokia x6 16gb – один из лучших в своем классе, имеет камеру на 5 Mpx, со снимками имеющих разрешение 2592 x 1944 px, мощным аккумулятором на 1320 mAh до 420 часов в режиме ожидания и до 11.5 в режиме разговора. USB-порт, WAP браузер, EDGE, WiFi, GPS, Bluetooth.