Конференція «Історія телефонії Дніпропетровської області»

За повідомленням прес-служби ІА “Новый мост”: 26 листопада 2010 року о 15:00 у прес-центрі Дніпропетровської філії Київського інституту проблем управління ім. Горшеніна, за адресою: вул. Комсомольська, 40-Б, відбудеться прес-конференція: “Історія телефонії Дніпропетровської області”.

Організатори прес-конференції: Компанія МТС і Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького спільно з порталом dnepr.info.

У прес-конференції візьмуть участь:

• Директор Дніпропетровського територіального управління “МТС Україна” Віктор Бекрін;
  • Заслужений працівник культури України, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня, директор Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького Надія Капустіна.

У програмі заходу:

• 15:00-16:00 – прес-конференція на тему “Історія телефонії Дніпропетровської області”;
  • 16:00-17.00 – захоплююча автобусна екскурсія по Дніпропетровську;
  • 17:00 – неформальне спілкування з організаторами в ресторані “Репортер” на вул. Барикадна, 2

Історична довідка: “Історія телефонії Дніпропетровської області”