Відкриття магазину-музею “Мамай”

19 грудня 2010 року – міський портал Gorod.dp.ua та Мистецька аґенція Арт-Вертеп на день Святого Миколая приготували сюрприз для мешканців та гостей Дніпропетровська!
За адресою проспект Карла Маркса, 18 (будівля Наукової бібліотеки) відкривається магазин-музей «Мамай». Унікальний проект посвятить Вас у світ подарунків та сувенірної продукції та одночасно познайомить з головним героєм легенд та дум Степової України – Мамаєм.
В магазині-музеї Мамай підібрана ексклюзивна колекція авторських робіт митців Подніпров`я та всієї України. Ви зможете ознайомитися та придбати цікавий презент на Новорічні, родинні та інші свята від майстрів Львова, Тернополя, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Сімферополя. Львівське гутне скло, кераміка з Опішні, авторські прикраси та аксесуари зі Слов`янська, Запоріжжя, Херсона, традиційний та модерний одяг, ляльки та іграшки, інтер`єрні декори.

Адреса магазину: пр. Карла Марса, 18, будівля Наукової бібліотеки біля Історичного музею.
Телефон для довідок: +38 (0562) 33-55-82