Болгари у стінах історичного музею

26 лютого 2011 року в стінах Дніпропетровського національного історичного музея імені Д.І. Яворницького пройшла зустріч археологів музею з представниками громадських організацій – Дніпропетровського болгарського культурно-просвітницького клубу «Рідний дім» та запорізьких «Руху за збереження історичної пам’яті болгар» і Міського Болгарського товариства «Роднина». Подія була присвячена 1330 річниці заснування Першого Болгарського царства легендарним ханом Аспарухом. Особливу увагу гостями музея було приділено предметам з Вознесенського скарбу – археологічного комплексу, який було досліджено в 1930 році під час Дніпробудівської експедиції В.А. Грінченком. В ході теплої зустрічі колекція музею поповнилася переданими фотографічними, поліграфічними матеріалами за тематикою діяльності болгарських товариств, копіями документів про археологічні розкопки біля с. Вознесенки та рушником з болгарською народною вишивкою.