Віхи історії профтехосвіти Дніпропетровщини

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького та Дніпропетровська обласна організація всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти представили збірник «Віхи історії профтехосвіти Дніпропетровщини».

Профтехосвіта завжди була важливою складовою розвитку промисловості країни. І навчальні заклади цього профілю на Дніпропетровщині не є виключенням. Історія цього напрямку освіти нараховує не одне десятиліття. Отже, постало питання узагальнити досвід, напрацьований в цій галузі, згадати тих, хто стояв біля витоків профтехосвіти нашої області

Ініціаторами цієї благородної місії є Дніпропетровська обласна організація  Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, головне управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичний центр професійно-технічної освіти.

Збірник знайомить з історією розвитку профтехосвіти Дніпропетровщини і принципами її функціонування, вшановує видатних людей, простих працівників, які присвятили багато років розвитку профтехосвіти, щедро ділилися своїми знаннями, досвідом з майбутніми робітниками, дбайливо плекали робітничий клас області. Подібний збірник видано вперше.

Презентація відбулась 20 червня 2011 року о 14.00 за адресою пр.К.Маркса,16 (за участю керівництва головного управління освіти і науки облдержадміністрації, а також  багатьох героїв цього збірника).

Збірник було передано на довічне зберігання національному історичному музею ім. Д.І.Яворницького.