Стартувала музейна археологічна експедиція

3 серпня 2011 року стартувала музейна археологічна експедиція до Верхньодніпровського району Дніпропетровської області. Перед учасниками експедиції під керівництвом старшого наукового співробітника музею, кандидата історичних наук Олександра Старіка поставлено завдання обстежити  археологічні пам’ятникі району (поселення від періоду пізнього палеоліту до часів козацтва), визначити їх кордони та стан збереження. Роботи проводяться на замовлення обласного центру з охорони історико-культурних пам’ятників. Як зазначено в експедиційних документах її необхідність обумовлена «руйнуванням пам’яток природними та антропогенними факторами» та вдосконаленням системи їх обліку.

Експедиція триватиме до 31 серпня. Запрошуємо майбутніх археологів та істориків, а також всіх небайдужих  до історії рідного краю людей взяти участь в експедиції в якості волонтерів. Мальовничі місця, експедиційну романтику, фаховий досвід і просто незабутні враження – гарантуємо!

Тел.: 377-29-23