Наукова бібліотека музею поповнилась цінними книгами

Наукова бібліотека музею поповнилась цінними краєзнавчими, музеєзнавчими, мистецтвознавчими книгами, альбомами, каталогами, науковими збірниками із 100 музеїв України – учасників ІІІ-го Всеукраїнського музейного фестивалю, у кількості 200 одиниць. Серед видань особливу цінність мають: альбоми Ялтинського історико-літературного музею “Архитектор Н.Краснов: известный и неизвестный” (2010 р.) та Чернігівського історичного музею «Качанівка» (2010 р.), каталоги Херсонського краєзнавчого музею – про колекцію кам’яної пластики, Донецького художнього музею – про колекцію ікон, Чернігівського історичного музею – про колекцію рушників, Керченського історико-культурного заповідника – про колекції різних античних пам’яток. Високо оцінило Журі фестивалю історичний путівник «Генуезці в Криму», виданий Національним заповідником «Софія Київська». Наукові збірники Львівського музею історії релігії, Львівського історичного музею та багатьох інших українських музеїв сприятимуть удосконаленню науково-дослідної роботи музею. Путівники, методичні матеріали по роботі з дитячою аудиторією музеїв Миколаївського краєзнавчого музею, Херсонського художнього музею, багатьох кримських, київських музеїв стануть у нагоді як працівникам музеїв, так і науковцям, краєзнавцям, географам, студентам,  які користуються  науковою бібліотекою музею.