Музейники Харківщини в стінах Дніпропетровського історичного музею

11 жовтня 2011 року в Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького відбулась зустріч з обміну досвідом роботи з музейними працівниками, здебільшого директорами музеїв, міста Харкова і Харківської області. 40 харківських музейників ознайомились з напрямами і формами роботи колективу Історичного музею, відвідали експозицію з історії краю, діораму «Битва за Дніпро», меморіальний будинок-музей Д.Яворницького, взяли участь і побачили інтерактивні екскурсії-заняття для молодших школярів і учнів середніх класів з козацької проблематики та по темі Великої Вітчизняної війни. Харків’яни зустрілись з директором музею, заслуженим працівником культури Н.І. Капустіною, представниками наукової частини музею, обговорили нагальні проблеми музейної діяльності, почули інформацію про ІІІ-й Всеукраїнський музейний фестиваль, на якому від Харкова були член Журі А.А.Янковський та Тетяна Ісаєва, завідувач громадського музею історії жіноцтва та гендерного руху.