Виховання історією: круглий стіл

24 листопада 2011 року об 11:30 в меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького відбудеться круглий стіл «Виховання історією» за участю методичного об’єднання викладачів історії та суспільних наук вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, Дніпропетровської консерваторії ім. Глинки (викладач та мистецтвознавець І.М. Рябцева), Центру української культури «Коло калинове» МПДЮ (завідуюча В.І. Бандур), фольклорно-обрядового театру «Родослав» (керівник Н.М. Онищенко).
Учасники круглого столу підготували доповіді та мультимедійні презентації для обговорення питань виховного значення історії, національного патріотичного виховання мовою музейної експозиції, значення меморіальних музеїв для виховання підростаючого покоління (на спадщині видатного українського вченого Д.І. Яворницького).
Разом з меморіальним будинком-музеєм круглий стіл організовує голова міського та обласного методоб’єднання, викладач історії Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу Л.М. Воробйова. Захід відбудеться у вітальні меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького.