Презентація книги С.А. Таранушенка “Наукова спадщина. Харківський період. Дослідження 1918-1932 рр.”

20 грудня 2011 р. о 15:30 у вітальні меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького відбудеться презентація книги С.А. Таранушенка «Наукова спадщина. Харківський період. Дослідження 1918-1932 рр.». Книга являє собою збірку праць патріарха українського мистецтвознавства – Таранушенка Стефана Андрійовича.

На заході книгу презентує упорядник, кандидат філософських наук, доцент Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Олександр Савчук.
В програмі презентації: доповідь про харківський період наукової діяльності С.А. Таранушенка, коментарі до презентаційного видання, прослуховування живого голосу С.А. Таранушенка (запис 1975 р.), музичний супровід – гра на традиційній бандурі, продаж книги.
Пропонована збірка класика українського мистецтвознавства С.А. Таранушенка (1889–1976 рр.) містить бібліографічні раритети, що жодного разу не перевидавалися, низку архівних матеріалів, а також праць сучасних дослідників, спеціально написаних для цієї книги. Частина фотоматеріалів друкується вперше, інші ілюстрації у своїй більшості не републікувалися. Видання розраховане на істориків архітектури, мистецтвознавців, краєзнавців, а також усіх, кого цікавить історія української культури. Видання підготовлено до 35-річчя від дня смерті С. А. Таранушенка.

Книга буде цікава історикам мистецтва, культурологам, архітекторам та українознавцям.