Презентація книжки Чеслава Мілоша “Небо народжених щойно”

19 грудня 2011 року о 16:00 в музеї “Літературне Придніпров’я”відбудеться презентація книжки поезій лауреата Нобелівської премії з літератури (1980 р.), видатного польського поета, есеїста і перекладача Чеслава Мілоша “Небо народжених щойно” в українському тлумаченні поета і перекладача Сергія Злючого (м. Дніпродзержинськ).

Поезія Чеслава Мілоша (1911-2004 рр.) потребує уважного, заглибленого і делікатного читання, вона насичена численними алюзіями й асоціаціями, що не лежать на поверхні, проте відкриваються при поглибленому сприйнятті тексту. Ця поезія шукає собі путь у морі вишуканої філософської рефлексії. Насичена рельєфними і точними деталями та образами, вона перегукується у своїх засадничих мотивах зі світовою культурною традицією, порушуючи і переакцентовуючи одвічні питання людського буття.

В книзі українських перекладів Чеслава Мілоша подаються тексти, що представляють різні стилі та періоди життя і творчості всесвітньо відомого поета, відображаючи складний і непересічний шлях його мистецьких і філософських шукань.