Проект «QUEST-CITY-2012»

Протягом квітня 2012 року відбувся перший проект «QUEST-CITY-2012». Гра, яка координувалася за допомогою сучасних internet-технологій.
Ініціатором проекту став міський Палац дітей та юнацтва. У розробці програми та її проведенні активну участь брали наукові співробітники національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького.
Метою проекту було збудити інтерес старшокласників до рідного міста, до його історії та культури.
Гра складалася з 4-х рівнів. Кожна команда у певний час отримувала на індивідуальну поштову скриньку завдання, і тільки впоравшись з попереднім, отримувала наступне завдання закодованим архівом та запитанням для його декодування.
Всі етапи передбачали використання сучасних internet-технологій, фото- та відеокамер, оргтехніки,мобільних телефонів.
У нестандартному та цікавому форматі відбувся фінал гри, який провели наукові співробітники національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького. Тема фінальної гри-квесту: «Дніпропетровщина крізь століття». Під час виконання завдань учасники дізналися багато цікавих фактів не тільки про місто, але й про райони Дніпропетровської області.
Останнім етапом гри стала відео-презентація міста, яку учасники монтували за допомогою матеріалів та знань отриманих у ході гри.
Найочікуванішим підсумком гри стала церемонія нагородження, яка відбулася 26 квітня у міському Палаці дітей та юнацтва. Всі команди були нагороджені дипломами управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, нагородними фігурами. Команда, що набрала найбільшу кількість балів стала володарем заохочувального сертифікату.

Учасники гри:

1. Команда «БЕМС», 10-Т клас НВО №79 Жовтневого р-ну
  2. Команда «БРЯНКА», 10-А клас і 8-А класи НВК №36 Ленінського р-ну
  3. Команда «Mobilook», збірна 10-11 класів СШ№1 Кіровського р-ну
  4. Команда «Step», 10-А клас, НВК №122 Самарського р-ну
  5. Команда «ЛЕГІОН», збірна 9-10 класів, гімназія №131 АНД р-ну
  6. Команда 10-А класу СШ №22 Кіровського р-ну
  7. Команда 10-А класу НВК №66 Жовтневого р-ну
  8. Команда «Кити», збірна 10-11 класів НВК №66 Жовтневого р-ну
  9. Команда «Newgeneration», 10 клас СШ №85 Ленінського р-ну
  10. Команда «Прайм», збірна 10-11 класів НВО №109 Самарського р-ну
  11. Команда «MILKYWAY», 9-В клас СЗШ №96 Ленінського р-ну