Міністр культури М. Кулиняк вручив нагороди працівникам галузі культури

Безимени-1.jpg

14 грудня 2012 року Міністр культури Михайло Кулиняк відповідно до Указів Президента України № 500 від 24 серпня 2012 року , № 670 від 30 листопада 2012 року та за дорученням Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність вручив нагороди працівникам галузі культури:

Орден «За Заслуги» ІІІ ступеня:

• Баранову Віктору Федоровичу – голові Національної спілки письменників України;
  • Вакуленко Юрію Євгеновичу – генеральному директору Київського національного музею російського мистецтва;
  • Димшиц Едуарду Олександровичу – мистецтвознавцю, заступнику голови секції Київської організації Національної спілки художників України.

Почесні грамоти Кабінету Міністрів України:

xaqxcxo0.jpg
  • Капустіній Надії Іванівні – директору Дніпропетровського національного історичного музею імені Яворницького;
  • Угрінович Аллі Тимофіївні – артистці-дресирувальниці тварин номеру «Шоу веселих собачок» Державної циркової компанії України.

Лисенко Людмилі Олександрівні, доцентові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури – присвоєно Почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України».