Завершила роботу виставка ялинкових прикрас

В Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І.Яворницького завершила роботу “Виставка ялинкових прикрас і новорічних листівок”. В цьому році ми запрошували наших відвідувачів стати активними учасниками музейної виставки

І дуже вдячні всім, хто відгукнувся на наше запрошення.

14 маленьких відвідувачів допомогли нам прикрасити  музейну ялинку іграшками, зробленими власноруч. За народним голосуванням ми  сьогодні можемо назвати переможців.

Найбільше голосів (57) отримала іграшка, яку зробив Данило Ким

IMG_1677.jpg

ІІ і ІІІ місце (52 і 48 голосів відповідно) зайняли іграшки зроблені Антоном Песіковим

[pe2-gallery] IMG_1680.jpgIMG_1681.jpg[/pe2-gallery]

Данило і Антон отримають у подарунок квиток на відвідування музейного комплексу протягом 2013 року. Але іграшки всіх учасників викликають захоплення, і вони обов`язково прикрасять музейну ялинку 2014.

Висловлюємо велику вдячність тим мешканцям міста, які подарували музею Ялинкові прикраси  і новорічні фотографії  свого дитинства. Це

• Ковч Олег Іванович
  • Митрофанова Лариса Іванівна
  • Садовнікова Анна Сергіївна
  • Мінченко Олександр Павлович
  • Манойло Жанна Петрівна
  • Буряченко Ольга
  • Власюк Олена Леонидівна
  • Юркова Валентина Василівна
  • Шукаєва Софія
  • Тальян Валентина Василівна
  • Каменська Алеся Юріївна
  • Дубровіна Людмила Дмитрівна
  • Радченко Раїса Іванівна
  • Мельник Надія Іванівна

Відвідувачі, які брали участь у музейній вікторині, порадували нас своєю уважністю і обізнаністю. Майже всі учасники-пошуковці вірно виконали завдання, а значить, стали власниками квитків на музейну нічну екскурсію-виставу.

На пропозицію розповісти невигадану новорічну або різдвяну історію свого життя або ваших друзів і близьких  відгукнулися лише два шанувальника нашого музею. З цими  розповідями будь-хто може ознайомитися на музейному форумі.

За небайдужість до конкурсу і започаткування новорічної традиції (сподіваємося, що наступного року наші відвідувачі будуть ативнішими в цій номінації) автори також отримують квитки на музейну нічну екскурсію-виставу.

Ще раз  дякуємо всім нашим відвідувачам за активну підтримку музею.

Вітаємо  переможців!!!  Сподіваємось на спілкування наступного року.