Пішов із життя Анатолій Никифорович Стежар (1935-2013)

Полковник запасу, колишній директор Дніпропетровського історичного музею імені Д.І. Яворницького, якого добре пам’ятають працівники музею як доброзичливу і небайдужу людину, компетентного і відповідального керівника, на долю якого випали непрості часи (з 1990 до 1998 рр.), коли відбувались карколомні зміни в усіх галузях життя України. У цій атмосфері падіння однієї країни і становлення нової йому довелося пережити разом з колективом музею і всіляки негаразди, і поступове поліпшення в музейній сфери. Колишній військовий, який віддав службі в армії 32 роки життя, він з мужністю і стійкістю долав перешкоди, брався за будь-яку справу, і в одночас був чуйною і турботливою людиною, підтримував ініціативних, творчих працівників, щиро вболівав за розвиток одного з найстаріших музеїв України. Висловлюємо співчуття рідним і близьким Анатолія Никифоровича. Пам’ять про нього колектив музею буде зберігати завжди.
Колектив ДНІМ