Будинок-музей Яворницького нагородив вчителя історії

Щорічно до Міжнародного дня музеїв Дніпропетровський історичний музей імені Д.І. Яворницького нагороджує викладачів середніх та вищих навчальних закладів області за багаторічну творчу співпрацю з Меморіальним будинком-музеєм Д.І. Яворницького.
В цьому році, 26 травня, на традиційному музейному святі «Чисті джерела» було нагороджено викладача вищої категорії історії та суспільних наук, завідуючу музеєм історії та бойової слави Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу Долину Аллу Володимирівну. Впродовж багатьох років Меморіальний будинок-музей співпрацює з викладачами цього навчального закладу, проводячи сумісні заходи культурного та історичного спрямування, як в музеї, так і в коледжі. Викладачі та студенти коледжу є постійними гостями заходів в будинку-музеї, активно відвідують експозицію музею та виставки. Долина Алла Володимирівна отримала в подарунок від адміністрації музею музейні видання.

[pe2-gallery class=”alignleft” ] P5264753.jpgГрамота_ДОЛИНІ.jpg[/pe2-gallery]