“Вознесенський скарб” у стінах Запорізького музею

3 вересня 2013 р. у виставковому залі Запорізького обласного краєзнавчого музею відкрилась виставка про історію та зміст унікальної знахідки в м. Запоріжжі під час Дніпробудівської археологічної експедиції (1928-1932 рр.) — Вознесенського археологічного комплексу — поховання кін. VІІ-VІІІ ст. нашої ери (було знайдено майже 1500 предметів).
Відкриття належить тоді молодому археологу Володимиру Грінченку. Це оригінальний пам’ятник як по своїй архітектурі, так і по зробленим там знахідкам. Виставка створена за матеріалами, які зберігаються в Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького та власне у Запорізькому краєзнавчому музеї. В Дніпропетровську ця виставка була створена і експонувалась у 2012 р. під назвою — “Велика Болгарія у Степовому Подніпров’ї”, під цією ж назвою вона була показана у Музеї історії міста Дніпродзержинська протягом 2013 р. Нарешті, Вознесенський археологічний поминально-поховальний комплекс демонструється у місті, де він був знайдений.