Оголошені номінанти на премію імені Б. Возницького

4 вересня 2013 р. відбулося засідання Експертної ради Премії імені Бориса Возницького − недержавної премії, якою відзначаються особи або колективи, що зробили вагомий внесок у розвиток музейної справи в Україні.

Премія покликана вшанувати пам’ять видатної особистості – музейного подвижника Бориса Григоровича Возницького, підкреслити соціальну значущість музейницької діяльності та надати підтримку самовідданим й талановитим музейним працівниками. Засновниками Премії є Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”, Благодійний фонд “Мистецький Арсенал”.

Розглянувши подані на конкурс заявки, експерти сформували шорт-лист Премії за 2013 рік, до якого включено:

1. Надію Капустіну (директор Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.І. Яворницького),
  2. Віру Виноградову (генеральний директор Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків),
  3.  Олеся Пошивайла (провідний науковий співробітник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному).

Оголошення лауреата Премії імені Бориса Возницького “За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи України” та церемонія нагородження відбудуться 26 вересня 2013 р. в Мистецькому Арсеналі.