Львівському історичному музею – 120 років!

Львівський історичний музей – один з найстаріших і найбагатших музеїв України, заснований у 1893 році, цього тижня відзначатиме 120-ту річницю від дня заснування. Фонди Львівського історичного музею налічують понад 350 тис. музейних предметів.
Незмінним очільником музею з 1978 р. є Богдан Миколайович Чайковський, заслужений працівник культури України, член Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв, заступник голови ради директорів музеїв Львівщини, заступник голови Асоціації музеїв та галерей Західного регіону України.
Львівський історичний музей є незмінним учасником усіх трьох музейних фестивалів. Неодноразово був переможцем та номінантом у конкурсі як міні-виставок, так і музейних видань.

оооо.jpg