Виставка одного дня “Крізь час порогами Дніпра”

14 вересня 2013 року на День міста Дніпропетровська біля Меморіальному будинку-музеї Д. Яворницького відбулась виставка фотографій переможців інтернет-конкурсу «Крізь час порогами Дніпра». На ній було представлено 30 найкращих фотографій, зроблених на місцях колишніх Дніпрових порогів. Це роботи авторів: Ю. Фоменка, Н. Михальченко, А Веліт, В. Тузової, В. Точаненко, О. Гец, І. Завалової.

P9145245.JPG Виставку відвідали більше 500 мешканців та гостей нашого міста, які мали можливість проголосувати за фотографію, яка найбільш сподобалась. Уподобання відвідувачів хоча й були різноманітними, всі роботи викликали цікавість, але, вцілому, думка громадян співпала з думкою журі: фотографів Павла Маменка та Сергія Гунази, завідуючої Меморіальним будинком-музеєм Д. Яворницького Яни Тимошенко.

1. місце посіли професійні роботи В. Точаненка та А. Веліта,
  2. місце Н. Михальченко,
  3. місце Ю. Фоменка.

P9145271.JPG О 12.00 годині того ж дня відбулося нагородження переможців фотоконкурсу. Вони отримали подарункове видання «Скарби Дніпропетровського історичного музею». За умовами конкурсу всі роботи переможців поповнять скарбницю Дніпропетровського історичного музею.
Фотовиставку можна ще побачити в Меморіальному будинку-музеї Д. Яворницького до 22 вересня 2013 року.

Роботу виставки «Крізь час порогами Дніпра», що експонується в Меморіальному будинку-музеї Д. Яворницького, продовжено до 6 жовтня 2013 року.

На ній представлені унікальні фотографії кінця ХІХ — початку ХХ ст. з фондів Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького та сучасні світлини відомого дніпропетровського фотографа Павла Маменка.