Конференція “Музеї ХХI сторіччя – нові реаліі, нові підходи, нові можливості”

П’ять музеїв Дніпропетровської області (Дніпропетровські національний історичний та художній музеї, музей історії міста Дніпродзержинська, Павлоградський історико-краєзнавчий музей, музей міста Жовті Води — 7 працівників музеїв і культури) взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Музеї ХХI сторіччя – нові реаліі, нові підходи, нові можливості. Коммунікативна модель музею в соціо-культурному просторі» (Україна, Автономна Республіка Крим, Євпаторія-Бахчисарай, 2-6 жовтня 2013 р.).
На конференції були присутні 8 представників ІКОМ Росії (Москва, Санкт-Петербург, Саратов) та 9 членів ІКОМ України з різних міст, директори та наукові працівники більшості музеїв Криму, Донецької, Запорізької, Львівської, Житомирської, Вінницької, Рівненської областей. Учасники конференції розглянули найактуальніші питання музейної справи в Україні й світі, порушили перед органами влади важливі проблеми життєдіяльності музеїв Криму, України, Росії, ознайомилися з 7 із 22 музеїв Євпаторії та музеями Бахчисарая. Наступна міжнародна музейна конференція відбудеться восени 2014 р. в Алушті, АР Крим.