Виставка дніпропетровських художників «Місто – єдність несхожих»

24.10.2013 (16.00)

Музей «Літературне Придніпров’я»

пр. Карла Маркса, 64

Тринадцять художників, пов’язаних з нашим містом своїм життям і творчістю представляють глядачу свої роботи різні за формою і змістом, абсолютно несхожі, як несхожі їх автори. Для кожного з авторів Дніпропетровськ – місто його творчого становлення: хтось тут народився, вчився, продовжує жити і творити, хтось отримавши основи майстерності знайшов себе у іншому місті, а хтось, навпаки приїхав з іншого міста і залишився тут назавжди.

Вони шукають себе, вони намагаються донести до нас своє розуміння відносин «людина – місто».  Що вдалось авторам, що ні – про це дізнаються відвідувачі виставки, що буде працювати у музеї «Літературне Придніпров’я» з 24 жовтня  по 7 листопада 2013 року.

Виставка підтримана присудженням стипендії Дніпропетровського міського голови на реалізацію творчих проектів у 2013 році і проходить при підтримці управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

Учасники виставки:

• Бурбело Сергій