Літературно-музичний захід «Брини струна душі моєї»

Музей «Літературне Придніпров’я»
просп. Карла Маркса, 64
тел.: (056) 778-01-00

Літературно-музичний захід «Брини струна душі моєї» (ч. 2)
(вечір вшанування пам’яті керівників відомої дніпропетровської капели бандуристів
Сидоренка Василя Тарасовича і Мерзленка Віктора Івановича)

16 листопада 2013 р. о 13-00

Мета проведення заходу: відродження та розвиток українських національних традицій, популяризація національного музичного інструменту – бандури, вшанування світлої пам’яті бандуристів Сидоренка Василя Тарасовича та Мерзленка Віктора Івановича.

Організатори заходу: Музей «Літературне Придніпров’я», поетеса Калинова Д.В., журналіст Денисенко Ю.М., уч. ансамблю «Петровчани» Дем’яненко Марія Андріївна.

Учасники заходу: Підгороднянський кобзарський центр (кер. Ганжа А.К.), відома бандуристка Коваль Л.О., ансамбль бандуристів «Розмарія» (кер. Мануйлик О.В. і Свиридова Ю.А.), самодіяльний ансамбль «Петровчани», Центр народного мистецтва «Коло калинове» (кер. Бандур В.І.), поет, педагог Дуб К.С., поет, письменник Цибенко М.І., фольклорний колектив «Калина» (м. Дніпродзержинськ), самодіяльні творчі колективи м. Дніпропетровська і області, поети, письменники, дослідники і прихильники української народної творчості.

Програма: ознайомлення широкого загалу з життєвим і творчим шляхом видатного бандуриста, композитора, педагога Сидоренка Василя Тарасовича, його учня і продовжувача справи Мерзленка Віктора Івановича, оприлюднення унікальних фото-, відеоматеріалів, експозиція особистих речей бандуриста, спогади сучасників митців, виступи поетів, письменників, самодіяльних творчих колективів м. Дніпропетровська і області.

Родзинкою заходу будуть сорочки-вишиванки всіх гостей і учасників події.

Контакти:
Музей «Літературне Придніпров’я», просп. Карла Маркса, 64, тел.: (056) 778-01-00,
Денисенко Ю.М. тел.: (050) 451-77-44, e-mail: [email protected]

Чекаємо на всіх, не байдужих до відродження та розвитку українських національних традицій !

[pe2-gallery class=”aligncenter” ]

Капела-бандуристів-ДК-ім-Ілліча-з-ду-Петровського---001.jpg