Підведення підсумків “В курені козацького батька Д. Яворницького”

Конкурс було оголошено до 25-річчя Меморіального будинку-музею Д. Яворницького з метою популяризації спадщини видатного вченого.
Конкурс тривав з 1 вересня по 1 листопада 2013 року. Організатором конкурсу був Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького.
До складу журі входили: Тимошенко Я.П. – завідуюча Меморіальним будинком-музеєм Д.І Яворницького; Поповський А.М. – професор Дніпропетровського юридичного університету; Бандур В.І. – завідуюча Центру української культури «Коло калинове»при Дніпропетровському міському палаці дітей та юнацтва, член спілки журналістів України.
У конкурсі прийняли участь учні шкіл міста Дніпропетровська, було надіслано близько 100 робіт. Жюрі відібрало 3 найкращих.
Переможцями стали:

• Кириченко Анастасія, учениця 11-Б класу НВК №138, керівник Марченко Оксана Олександрівна (номінація – проза).
  • Мігдал Дарина, учениця гімназії №3, керівник Вагабова Олена Миколаївна (номінація – поезія).
  • Берзон Лада, учениця 7-А класу школи №67, керівник Попова Поліна Іванівна (номінація – проза).

Переможці літературного конкурсу будуть нагороджені призами (видання Дніпропетровського національного історичного музею). Нагородження відбудеться в Меморіальному будинку-музею 7 листопада 2013 року о 15.00 год в рамках заходу присвяченого ювілею Меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького.

Щиро дякуємо всім, хто прийняв участь у конкурсі.
Запрошуємо до подальшої співпраці.