«Я не покину тебе, земле…». Форум пам’яті Валер’яна Підмогильного

5 лютого 2014 р. о 16.00 в музеї “Літературне Придніпров’я” відбудеться щорічний літературно-мистецький форум пам’яті українського письменника, нашого земляка, Валер’яна Підмогильного. Запрошуємо всіх небайдужих до своєї рідної історії та культури; шанувальників інтелектуальної прози та класичної музики.

«Я не покину тебе, земле…»
Пам’яті Валер’яна Підмогильного
(1901– 1937)

Літературно-мистецький форум з циклу «Розповіді про неспокій»

Програма форуму:

• «Я не покину тебе земле…»: екзистенціоналістське висвітлення «повстанської теми» в творчості В. Підмогильного. І. Мазуренко, ст. н. с. музею «Літературне Придніпров’я».
  • «Шляхами повстанців»: Краєзнавчі дослідження. Письменник, заслужений журналіст України Микола Чабан.
  • В. Підмогильний.«Повстанці» (уривки з циклу новел), «Третя революція» (уривки з повісті),«Іван Босий» (уривок з оповідання). Тарас Палієнко, Анна Гайдук, учні 10-А класу гімназії № 131 м. Дніпропетровська.
  • Перегляд документального фільму «Отаманія» (з циклу «Невідома Україна»).
  • Музичний супровід: С. Рахманінов. Прелюдія cis-moll. Й. С. Бах. Велика прелюдія та фуга a-moll. Л. Бетховен. Симфонія № 7 (I). Місячна соната. Народна пісня, імпровізація. Владислав Сокуренко, студент 2-го курсу Дніпропетровської консерваторії. Фортепіано.

Автор задуму та ведуча Ірина Мазуренко

prosmotr_web.jpg