Літературно-музичний захід «Шевченкове слово»

13 березня 2014 р. о 15.00 в стінах музею “Літературне Придніпров’я” відбудеться літературно-музичний захід “Шевченкове слово”.
Мета проведення заходу: Вшанування пам’яті видатного українського поета Т.Г. Шевченка, святкування 200-річного ювілею Кобзаря, відродження та розвиток українських національних традицій.
Організатори заходу: Музей «Літературне Придніпров’я», член Всеукраїнського товариства «Просвіта» Денисенко Ю.М.
Учасники заходу: фольклорно-обрядовий театр «Родослав» (кер. Онищенко Н.М.), член Спілки письменників України Бурлаков С.Р., ансамбль бандуристів «Розмарія» (кер. Мануйлик О.В. і Свиридова Ю.А.), бандурист Бабенко Б. Ф. ( м. Нікополь), член Спілки письменників України, поет Цибенко М.І., поетеса Таршин Н.П. (м. Підгороднє), фольклорний колектив «Калина» (м. Дніпродзержинськ), автор-виконавиця Олеся Чайка (м. Павлоград), фольклорний колектив «Матіола» (м. Дніпродзержинськ), колектив під упр. Намуса М.І., самодіяльні творчі колективи м. Дніпропетровська і області, поети, письменники, прихильники української народної творчості.

Програма: вірші Т.Г. Шевченка у виступах поетів, письменників, самодіяльних творчих колективів м. Дніпропетровська і області, присвяти Кобзареві.

Контакти:
Музей «Літературне Придніпров’я», пр. К. Маркса, 64, тел.: (056) 778-01-00,
Денисенко Ю.М. тел.: +38-050-451-77-44, e-mail: [email protected]

Чекаємо на всіх шанувальників поезії Т.Г. Шевченка, прихильників українських національних традицій !