Нагородження переможців міського дитячого конкурсу читців

26 березня 2014 року в Меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького відбувся традиційний захід нагородження переможців міського дитячого конкурсу читців «І твоя Кобзарю слава не вмре не загине».

У міському турі Всеукраїнського конкурсу взяли участь представники 8-ми районів міста, 23 з яких стали переможцями у вікових категоріях.

Серед переможців – найкращі 3 читці отримали Гран-прі, вони будуть представляти наше місто та регіон на Всеукраїнському дитячому конкурсі читців, який відбудеться з 4 по 6 квітня у м.Києві, це:

1. Мартинова Наталія,11 р., КЗО «СЗШ № 2», Кіровський р-н
  2. Солов’янова Марія, 14 р., КЗО «СЗШ № 19», Бабушкінський р-н
  3. Кучер Ростислав, 16 р., КЗО «ДСЗШ № 147» ДМР, Індустріальний р-н

Учасників урочистого зібрання привітали науковці музею та представники міського Палацу дітей та юнацтва, які в подальшому провели церемонію нагородження переможців.

Подарунком для всіх присутніх став перегляд виставки «Кобзар – феномен української культури».

[pe2-gallery]
1.JPG2.JPG3.JPG5.JPG[/pe2-gallery]