Щорічна зустріч школярів-переможців олімпіад з відомими літераторами міста

27 березня 2014 р. о 11-й годині в Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбулася традиційна щорічна зустріч школярів — переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури в м. Дніпропетровську з відомими літераторами нашого міста.

У цьому році переможці зустрілися з письменницею, поетесою – Лесею Степовичкою. Захід мав форму вільного діалогу, який відбувся у вітальні будинку видатного вченого, історика, археолога, етнографа, письменника та поета Дмитра Івановича Яворницького. Діти дізналися від Лесі Несторівни про її творчий шлях, зацікавлення, хобі, про працю на ниві української науки й культури, як створювалась книга «Шевченкіана Придніпров’я» (яка була видана до 195-річчя Т.Г. Шевченка), прослухали нові вірші поетеси. Захід був реалізований за підтримки начальника Управління освіти та науки Дніпропетровської міської Ради Сафронової Л.Б. та методиста з питань викладання української мови та літератури Міського методичного центру Мостової В.І.