VII Всеукраїнський історико-культурологічний фестиваль «Мамай-фест»

Вітаємо колег з Дніпродзержинська з цікавим традиційним музейним заходом – VII Всеукраїнським історико-культурологічним фестивалем «Мамай-фест».

Музей історії м. Дніпродзержинська 6-8 червня  місті Кам’янське – Дніпродзержинськ, проводить VII Всеукраїнський історико-культурологічний фестиваль «Мамай-фест», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Фестиваль проводиться щорічно, він став традиційним. Під час цього колоритного дійства, присвяченого народній парсуні «Козак Мамай», відбудеться художня акція «Мамай єднає Україну» за участі Національної Спілки художників України: кожна область представлятиме власну інтерпретацію народної картини, які, мов пазли, складуть мапу України. Крім того, у програмі фестивалю: круглий стіл «Українське козацтво в етнокультурному просторі Наддніпрянської України»; художня виставка «Україна у знаках і символах»; персональна виставка Андрія Пушкарьова «Тільки для «бендерівців»: витинанка, малярство, графіка; вечори сучасного українського кіно та поезії; виставка-продаж декоративно-прикладного мистецтва; козацький куліш просто неба, дружнє спілкування, обмін думками. До участі у «Мамай-фесті» запрошуються всі, хто вважає себе патріотом рідної землі, не байдужий до історії та майбутнього України.