Благодійний концерт тріо “Акварель”

Тріо «Акварель» знають і люблять багато цінителів авторської пісні. Вони стежать за розвитком колективу, намагаються не пропускати концерти улюблених музикантів, пам’ятають на пам’ять слова вподобаних пісень.
Для своїх давніх друзів і для тих, хто прийде послухати тріо «Акварель» вперше, музиканти виступлять 23 листопада 2014 р. в музеї «Літературне Придніпров’я». Початок – о 14.00.
Всі кошти від концерту будуть передані бійцям 25-й ОД ВДБ та Першому Добровольчому мобільному госпіталю.

Тріо «Акварель» є учасником, дипломантом і лауреатом різних фестивалів авторської пісні України та Росії: «Вагант» (Дніпропетровськ), «Булат» (Суми), «Петербурзький акорд» (Санкт-Петербург), «32 травня» (Слов’яногірськ), «Рідкісний Птах» (Запоріжжя) тощо.
Ансамбль «Акварель» народився в 1996 році за ініціативою керівника Дніпропетровського КСП «Альма-Матер» – Валерії Федотової. Вона ж і автор назви колективу. У первинному складі «Акварель» проіснувала менше року. Незначно змінюючи учасників, з 1999 року і по сьогоднішній день ансамбль «Акварель» перетворився в стійке ТРІО:

• Вікторія Славінська (вокал, гітара, менеджер) – посмішка колективу і промо-директор;
  • Ольга Бережна (вокал, перкусія, звукові ефекти, підтанцьовка) – чарівність колективу і шоу-директор;
  • Максим Бережний (вокал, гітара, аранжувальник) – совість колективу і арт-директор.

З анотації до аудіо-диску:
«… Не имея особого музыкально-филологического образования и занимаясь песенно-исполнительским творчеством исключительно в культурно-терапевтических целях, трио «Акварель» успешно концертирует как в концертных залах, так и в квартирах своих друзей, и друг у друга, непрерывно совершенствуя и расширяя свой небольшой, но красочный репертуар. Концерт-репетиция является «коньком» ансамбля.
Легкие шутки-прибаутки и мимико-хореографические композиции добавляют живости и веселости, разбавляя глубину и серьезность музыкально-поэтического материала. На концертах «Акварели» зрителю не удается уснуть даже после цикла колыбельных песен.
Не являясь авторами песен по-существу, участники трио становятся соавторами стихов, мелодии и даже гармонии песен, попавших под их художественную руку. Услышав свои песни в исполнении трио «Акварель», некоторые из авторов решительно отказались от своего авторства и с благодарностью передали свою интеллектуальную собственность во владение трио.
Удачное сочетание тембров голосов участников, высокого актерского мастерства, низкого уровня владения гитарой и специфики репертуара позволило «Акварели» выработать свой исполнительский стиль, выделяющий трио из ряда других исполнительских коллективов Украины…»
Збагатившись новою палітрою, «Акварель» готова продовжувати радувати свого глядача.