Фотоконкурс “Зимове місто очима дітей”

Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького продовжує краєзнавчий фотоконкурс до 16 січня!

Метою проведення конкурсу є створення виставки на матеріалах дитячої творчості, поповнення фотоколекції ДНІМ новими експонатами, а головним його завданням є залучення дитячої аудиторії до дослідження рідного краю, підвищення інтересу до краєзнавчої тематики. Через творчий пошук діти не лише відкриють для себе казку зимового міста, але й на рівні з відомими фотографами Дніпропетровська отримають змогу експонувати свої роботи на музейній виставці
і збагатити ними фонди ДНІМ.

Також, всі учасники фотоконкурсу зможуть безкоштовно відвідати будинок-музей Д.І. Яворницького разом з батьками!

З 1 грудня 2014 р. стартує дитячий фотоконкурс “Зимове місто очима дітей”! Сфотографуйте цікаві та особливі місця зимового Дніпропетровська, надішліть вашу роботу на електронну скриньку [email protected] та отримайте можливість стати переможцем конкурсу!
Кращі 30 робіт будуть експоновані на виставці у будинку Д.І. Яворницького, а згодом передані до фотоколекції ДНІМ. Три кращі фотографії нагороджуються Дипломом переможця фотоконкурсу та призами (за І місце – безкоштовна фотосесія від фотостудії «TVD-studio», видання Дніпропетровського національного історичного музею; за ІІ, ІІІ місця – видання Дніпропетровського національного історичного музею).
Час проведення фотоконкурсу: з 1 грудня 2014 до 10 січня 2015 року. Визначення переможців: 10 січня 2015 року.
Конкурсні роботи можна вислати на електронну скриньку [email protected], розмістити у соціальних мережах «ВКонтакте» та «Facebook».
У конкурсі можуть брати участь лише діти та підлітки до 17 років!

Основні положення фотоконкурсу «Зимове місто очима дітей»