День Білого Лотоса в Дніпропетровську

8 травня у 25 раз у Дніпропетровську відбудуться заходи, присвячені пам’яті нашої співвітчизниці Олени Петрівни Блаватської.
Урочистості та конференція готуються силами вчених, культурологів і теософів.

Програма Дня Білого Лотоса 2015 двухчастна:

З 10.00 до 11.30 в Музейному центрі О.П. Блаватської та її родини (Дніпропетровськ, вул.Ленінградська, 11) відбудуться заходи, присвячені пам’яті Є.П. Блаватської та відкриття виставок. Виставки присвячені місцям перебування Є.П. Блаватської:

• Фотовиставка Ольги Зеленіної «Тибет», підготовлена ​​культурним центром «Новий Акрополь»;
  • Образотворча виставка «Шрі-Ланка» художника Андрія Прахова.

З 13.00 до 16.00 на кафедрі філософії та педагогіки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» відбудеться наукова конференція «Є.П. Блаватська і сучасність. Духовні аспекти сучасного світорозуміння »(Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19, корп. 1, поверх 3, ауд. 119).

16.30 – Концерт фортепіанної музики.