Виставка наших друзів до Дня металургів (19 липня 2015)

До дня металургів ДЗ «МДМУ» (музей металургів у Дніпропетровську) підготував виставку, яка присвячена дню пам’яті видатного металурга, академіка Міжнародної інженерної академії Вадима Івановича Большакова (1938-2015). Представлена ​​детальна біографія В.І. Большакова, його наукове становлення і спадщина. Закінчивши з відзнакою Дніпропетровський металургійний інститут, він пройшов виробничу практику на ДМЗ, освоївши робочі спеціальності: токаря, слюсаря, фрезерувальника, почавши свою наукову діяльність з розробки та впровадження резино-металевих з’єднань в обладнанні металургійних агрегатів. В.І. Большаков пройшов свій трудовий шлях від робітника до професора, д.т.н., академіка, був автором понад 700 наукових статей, у тому числі 12 монографій і 86 авторських свідоцтв і патентів. На виставці в музеї представлені його праці, що відображають наукову діяльність Інституту чорної металургії НАН України (директор з 1996 р.), вклад якого у розвиток світової металургії значний і незаперечний. Виставка розташована на тлі матеріалів про династію родини Володимирських-Стародубових-Большакових.

Вхід на виставку вільний щодня, за запитом відвідувачів і у вихідні дні.

Адреса: м Дніпропетровськ, пл. Стародубова, 1. ДЗ «МДМУ» в ІЧМ НАН України.